Делегація Міністерства юстиції України відвідала Світовий конгрес з питань пробації та умовно-дострокового звільненняДелегація Міністерства юстиції України відвідала Світовий конгрес з питань пробації та умовно-дострокового звільнення
Делегація Міністерства юстиції України на чолі з Оленою Висоцькою, заступницею Міністра юстиції, відвідала Світовий конгрес з питань пробації та умовно-дострокового звільнення.
У період з 16 по 18 квітня 2024 року в центрі «World Forum» (м. Гаага, Королівство Нідерланди) відбувся Світовий конгрес з питань пробації та умовно-дострокового звільнення, організований Центром міжнародного правового співробітництва (CILC) за підтримки Служби пробації Королівства Нідерланди.
Українську також сторону представили – Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Наталія Панчук, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олег Мельниченко; заступник директора Державної установи «Центр пробації» Віктор Васюк.
Мета візиту — обмін досвідом, обговорення нових тенденцій і подальшого співробітництва в пошуку інноваційних підходів і рішень у сфері пробації, а також участь в експертних дискусіях та семінарах з представниками Служби пробації Королівства Нідерланди.
Під час заходу члени української делегації взяли участь у ряді семінарів, які були направлені на вивчення систем пробації, досвіду по запобіганню кримінальних правопорушень та захисту прав людини у таких країнах як Грузія, Південна Корея та Нідерланди.
У свою чергу представники Міністерства юстиції України поінформували представників Служби пробації Королівства Нідерланди про діяльність та досягнення Міністерства юстиції України у сфері пенітенціарної системи та пробації.