Вишиті історії: як візерунки та кольори розкривають ідентичність українських регіонівВишиті історії: як візерунки та кольори розкривають ідентичність українських регіонів

16 травня вся Україна традиційно вдягається в барвистий калейдоскоп вишиванок, відзначаючи День вишиванки. Цього року, об’єднані гаслом “Вишиваємо перемогу” українці вкотре демонструють свою єдність та незламність українського духу. 

Від Полісся з його лаконічними геометричними візерунками до Слобожанщини з пишними квітковими композиціями — кожен регіон України має свої неповторні особливості вишивки, що передаються з покоління в покоління.

Ці самобутні орнаменти не просто прикрашають одяг, вони є скарбницею знань про історію, культуру та вірування українського народу.

Саме їх ми хочемо сьогодні показати та поділитись різноманіттям української культурної спадщини, що оберігається та шанується українцями в усьому світі. 

На знімках представлені працівники пробації з різних куточків України, одягнені в традиційні вишиванки, характерні для їхніх регіонів.