Запис на особистий прийом громадян


Особистий прийом громадян керівництвом Центру пробації здійснюється відповідно до Графіку та Порядку, затверджених наказом Державної установи «Центр пробації» № 292/ОД-18 від 19.12.2018 року.

Особистий прийом громадян директором Державної установи «Центр пробації», його першим заступником чи заступниками директора здійснюється у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим в установленому порядку, за попереднім записом.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва Державної установи «Центр пробації» здійснюється працівниками відділення забезпечення діяльності керівництва відділу організаційно-аналітичного та документального забезпечення Державної установи «Центр пробації» за телефонами:

(093) 235-98-10 – Карпенко Ангеліна Андріївна;

(067) 509-82-53 – Карпенко В’ячеслав Віталійович.

Подати заявку на прийом громадян можна також, заповнивши відповідну електронну форму, яку слід надіслати електронною поштою на адресу: karpenko@pr.kvs.gov.ua.

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ПОПЕРЕДНЬОГО  ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

Особистий прийом громадян здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 15, 5-й поверх, Державна установа «Центр пробації».