Відділ організаційно-аналітичного та документального забезпечення


пустая рамка

Авраменко Олена Олексіївна

заступник начальника відділу

 

Контактні дані:

Телефон: 

E-mail: shtab@probation.gov.ua

Завдання за напрямом діяльності відділу організаційно-аналітичного та документального забезпечення:

  • Ведення діловодства за всіма документами, що надійшли до Державної установи «Центр пробації» з Міністерства юстиції, центральних і місцевих органів влади, прокуратури, суду, інших організацій, від народних депутатів України, забезпечення своєчасної доповіді їх керівництву Державної установи «Центр пробації» та доведення до виконавців.
  • Облік наказів, вказівок, організація їхнє тиражування на копіювальній техніці у Державної установи «Центр пробації» або в іншій друкарні, видача структурним підрозділам Державної установи «Центр пробації» та направлення в установленому порядку до уповноважених органів з питань пробації.
  • Забезпечення організації та координації управлінської діяльності, розроблення проектів прогнозних і програмних документів, планів роботи щодо реалізації основних напрямів діяльності Державної установи «Центр пробацї», відповідно до визначених завдань.
  • Про ведення перевірок стану організації діловодства, роботи із запитами на інформацію відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», роботи із зверненнями громадян, уповноважених органів з питань пробації та надання їм необхідної практичної допомоги з цих питань.
  • Вирішення питань щодо організації та координації діяльності структурних підрозділів Державної установи «Центр пробації» та уповноважених органів з питань пробації.
  • Розроблення та реалізація заходів, спрямованих на вдосконалення діловодного процесу, роботи із зверненнями громадян.
  • Організація підготовки проведення апаратних та оперативних нарад Державної установи «Центр пробації».