Харківщина: прийом клієнтів пробації – за розкладом, захист здоров’я – згідно з рекомендаціями лікарівХарківщина: прийом клієнтів пробації – за розкладом, захист здоров’я – згідно з рекомендаціями лікарів

Філія Центру пробації в Харківській області минулого тижня отримала від партнерських громадських організацій – Благодійної організації «Харківський благодійний фонд «Парус» та Благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя м. Харків», засоби індивідуального захисту, а саме: гумові рукавички, захисні маски, засоби антисептичної дії (дезінфікуючі засоби) та рециркулятор.

Усі засоби одразу ж були передані до кімнати проведення прийому громадян, де здійснюється реєстрація клієнтів пробації працівниками більшості підрозділів пробації м. Харкова.

З 20 березня в Немишлянському районному відділі пробації прийом підоблікових, які приходять на реєстрацію, проводиться в умовах особливого режиму роботи: в одному кабінеті дозволяється одночасно перебувати не більше двом клієнтам пробації. Приміщення постійно провітрюється. Усім пропонується обробити руки за допомогою дезінфікуючих засобів, а при відсутності захисної маски – взяти її в інспектора пробації.

Волонтер пробації Анастасія Бикова разом із волонтерською бригадою «Червоного Хреста» провели інформаційно-профілактичний захід для співробітників підрозділу Куп’янського міськрайонного відділу пробації.

Вони розповіли про основні заходи захисту від COVID-19 та відповіли на всі запитання. Для подальшого поширення корисної інформації представники «Червоного Хреста» надали підрозділу пробації інформаційні плакати «Коронавірус: профілактика інфікування і поширення».

Таким чином підрозділи пробації Харкова при підтримці партнерських організацій вживають можливі заходи запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.