Полтавщина: влада дала респіратори, партнери – захисні маскиПолтавщина: влада дала респіратори, партнери – захисні маски

За сприяння Полтавської міської ради філія Центру пробації в Полтавській області отримала протиаерозольні респіратори в кількості 50 штук.

Громадська організація «Світло надії» в достатній кількості забезпечила засоби індивідуального захисту – медичні маски, які протягом минулого та цього тижня під час проведення реєстрації клієнтів пробації безкоштовно надають підобліковим Київського, Подільського, Шевченківського та Полтавського районних підрозділів.

У консультативному кабінеті, який функціонує в приміщенні філії в рамках дії проекту «Заради життя», в процесі роботи з клієнтами пробації застосовуються наявні засоби захисту: опромінювач бактерицидний ОБП 1-30 з екраном Philips та антисептики.

Також працівник Благодійної організації «Світло надії» Марина Переверзова постійно інформує підоблікових про особливості поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та наголошує на першочергових заходах захисту від нового вірусу.

У свою чергу, працівники уповноважених органів з питань пробації постійно попереджають клієнтів пробації, що законом встановлено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення коронавірусної інфекції.