«Захисти себе та ближнього свого, щоб зупинити коронавірус», – за таким принципом діють працівники пробації Сумщини



«Захисти себе та ближнього свого, щоб зупинити коронавірус», – за таким принципом діють працівники пробації Сумщини

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції для персоналу уповноважених органів з питань пробації філії Центру пробації в Сумській області, представників від установ виконання покарань та слідчого ізолятора області нещодавно проведено лекційне заняття на тему «Що ми повинні знати про корона вірус?». Захід організували та провели начальник філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в Сумській області Віталій Руденко та лікар-інфекціоніст Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня №4» Сумської міської ради медичного закладу Віта Пінчук.

Працівники Зарічного, Ковпаківського та Сумського районних відділів філії Центру пробації в Сумській області вирішили «озброїтися» у боротьбі з небезпечним вірусом не тільки інформацією, а й необхідними засобами захисту.

При цьому, вони не лише самі постійно носять медичні маски, а й за власні кошти придбали їх та безкоштовно надають клієнтам пробації, які приходять без масок.

Окрім того, службове приміщення для очікування суб’єктами пробації, обладнано бактерицидним фільтром повітря, а в приміщенні для прийому суб’єктів пробації в достатній кількості наявні миючі дезінфікуючі засоби ЕКО ДЕЗ-преміум для обробки рук.

Усіх підоблікових тут інформують про особливості поширення коронавірусної інфекції, першочергові заходи захисту та надають інформаційні буклети відповідної тематики.