Перший відкритий форум “Пробація – безпечніше суспільство”Перший відкритий форум “Пробація – безпечніше суспільство”

Святкуємо наш перший ювілей разом! 🎊🚩❗❗

26 лютого у приміщенні Київської міської ради відбудеться Перший відкритий форум «Пробація – безпечніше суспільство», присвячений п’ятій річниці з дня прийняття Закону України «Про пробацію».

Міжнародні та національні експерти, правники, публічні діячі, представники громадських організацій, волонтери висловлять свою позицію щодо можливих шляхів створення безпечного суспільства, яке прагне жити без правопорушень.

Долучитися до громадського діалогу може кожен бажаючий, попередньо пройшовши форму для реєстрації на цій сторінці: https://tinyurl.com/yx3f7zek

Форум відбудеться 26 лютого 2020 року в приміщенні Київської міської ради (Колонній залі), початок – о 12:30 год.
Реєстрація учасників з 11:00.

🚩 Метою форуму є поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації, як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам.

🚩Під час заходу буде презентовано перший анімаційний ролик про переваги пробації “Як Жека не потрапив за ґрати”, а також відбудуться панельні дискусії за участі лідерів думок з різних сфер діяльності.

🚩Запрошуємо Вас на відкриття Форуму та долучитися до публічного обговорення теми безпеки суспільства та профілактики злочинності.

#БезпечнішеСуспільство