Нарощуємо кадровий потенціал за міжнародними стандартамиНарощуємо кадровий потенціал за міжнародними стандартами

З 12 по 13 грудня 2019 року за сприяння проєкту ЄС « Pravo-Justice» відбувся навчальний семінар-тренінг для відповідальних за роботу з персоналом працівників регіональних філій та працівників відділу по роботі з персоналом Центру пробації.

Головною метою тренінгу стало підвищення кваліфікації учасників в напрямку застосування сучасної моделі HR-менеджменту та їх підготовка до подальшого впровадження інновацій.

Під час заходу було детально розглянуто та опрацьовано сучасні методи та інструмени HR-менеджменту для забезпечення ефективного управління персоналом і оптимальної організації роботи підрозділів.

Зокрема експерт Проекту ЄС «Рravo-Justice» Девід Нотт провів тренінг щодо управління змінами при впровадженні HR-проєктів, а психолог Валентин Кім у форматі модульного навчання окреслив сучасні тенденції та особливості розвитку HR-менеджменту, функції та методи роботи HR-підрозділів та роль HR-менеджера, його практичні уміння та навички.

Опрацювання кожного блоку питань супроводжувалось виконанням спеціальних завдань та вправ, спрямованих на практичне засвоєння отриманих знань та навичок.
Поряд із цим, кожен з учасників мав змогу поділитися власним досвідом та практичними напрацюваннями щодо реалізації Концепції кадрової політики Державної установи «Центр пробації» у філіях.

Учасники також розглянули окремі питання кадрової політики служби пробації та практику її впровадження відповідно до міжнародних стандартів. Обговорили і підходи до ефективного відбору кадрів, їх подальшу професійну та психологічну підготовку до роботи у системі пробації, а також подальшого підвищення кваліфікації і формування позитивної мотивації до ефективної роботи.

На завершення заходу, кожного з учасників було відзначено сертифікатом про успішне проходження навчального тренінгу та оволодіння інструментами HR-менеджменту для ефективного управління персоналом.