Реалізація Проекту NORLAU у Білій Церкві набуває нових масштабівРеалізація Проекту NORLAU у Білій Церкві набуває нових масштабів

 

25 вересня 2019 року, в рамках українсько-норвезької співпраці відбувся робочий візит до одного з пілотних регіонів проєкту NORLAU – Білої Церкви. Участь у візиті взяли представники Центру пробації, Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та експерти NORLAU Probation Project Проект Пробації на чолі з керівником Віллі Гіілом (Willy Giil) .

В ході візиту учасники відвідали Білоцерківську виправну колонія (№35), в межах якої реалізується комплекс заходів щодо підготовки засуджених до звільнення відповідно до європейської практики в рамках пенітенціарної пробації. Експерти позитивно оцінили роботу пілотної групи та, відзначивши успіхи, вказали на необхідності її подальшої реалізації та розширення.

Цього ж дня іноземна делегація відвідала приміщення, у якому за підтримки Проекту NORLAU буде облаштовано офіс Білоцерківського підрозділу пробації за норвезькою моделлю, що передбачає створення безпечного, інтерактивного середовища для співробітників та підвищення ефективності реабілітації правопорушників, мотивування їх до зміни прокримінального мислення та сприяння їх виправленню й соціальній адаптації. Орієнтовне відкриття модельного офісу у Білій Церкві заплановано на кінець жовтня 2019 року.