Керівництво Центру пробації сприяє підвищенню кваліфікації кадрівКерівництво Центру пробації сприяє підвищенню кваліфікації кадрів

06 вересня 2019 року у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулась робоча зустріч, присвячена обговоренню актуальних питань діяльності уповноважених органів з питань пробації.

Участь у заході взяли директор Центру пробації Олег Янчук (Oleg Yanchuk), його заступник Олена Суботенко, начальник відділу досудової пробації Ірина Карандюк та заступник начальника відділу по роботі з персоналом Микола Кревсун, а також працівники уповноважених органів з питань пробації, які наразі проходять підвищення кваліфікації на базі Білоцерківського центру та керівництво зазначеного закладу.

Головною метою зустрічі було донесення до персоналу уповноважених органів з питань пробації актуальних питань функціонування системи пробації в Україні та надання консультацій щодо практичних аспектів реалізації покладених на них завдань. Усі присутні активно долучилися до такого обговорення та керівництвом Центру пробації було надано вичерпні роз’яснення та рекомендації щодо кожного з порушених питань.

Цього ж дня, за спільної ініціативи представників Центру пробації та керівництва Білоцерківського центру, було проведено зустріч з викладачами, які безпосередньо здійснюють навчання персоналу пробації, в ході якої було обговорено нагальні організаційні питання та перспективи подальшої співпраці. Зокрема, з метою підвищення рівня практичної підготовки персоналу пробації на базі Білоцерківського центру, було обговорено можливість запровадження системного характеру проведення подібних зустрічей слухачів із представниками Центру пробації.