Європейські експерти сприяють розвитку кадрового потенціалу Центру пробаціїЄвропейські експерти сприяють розвитку кадрового потенціалу Центру пробації

З 5 по 6 вересня 2019 року за підтримки EU Project “Pravo-Justice” відбувся семінар з кадрових питань для працівників, відповідальних за кадрову роботу. Головними спікерами заходу виступили міжнародний експерт з кадрової політики David Knott, національний HR-експерт Сергій Синьогуб та начальник відділу по роботі з персоналом Дмитро Матущак.

Девід Нотт поділився інструментами ефективного практичного впровадження кадрової стратегії та навів приклади успіху світового рівня. Експерт також розповів про методи побудови ефективної команди, розробки стратегії дій та розподілу ролей у команді.
Сергій Синьогуб детально зупинився на кожному кроці плану дій з реалізації концепції кадрової політики Державної установи “Центр пробації”. Для опрацювання найбільш важливих стратегічних цілей працівники регіональних філій Центру пробації, відповідальні за кадрову роботу, розподілилися на робочі групи, кожна з яких вдосконалюватиме один із напрямів. Для кожної з груп з числа працівників відділу по роботі з персоналом Центру пробації було визначено куратора. До напрямів такої розробки включили:

– систему відбору та добору персоналу;
– систему адаптації персоналу;
– управління та контроль за персоналом;
– систему мотивації;
– кар’єрний розвиток та кадровий резерв.

Дмитро Матущак висвітлив проблемні питання, які на сьогодні виникають у роботі філій та запропонував шляхи їх вирішення. За активної участі усіх присутніх відбувся плідний дискурс щодо пріоритетних завдань за всіма напрямками роботи та визначено етапи їх реалізації. Насамкінець Дмитро Матущак подякував всім за плідну працю та висловив певність у ефективності подальшої командної взаємодії.