«Зробимо наше місто кращим»: пробація долучилася до «зеленого челенджу»«Зробимо наше місто кращим»: пробація долучилася до «зеленого челенджу»

«Зробимо наше місто кращим»: пробація долучилася до «зеленого челенджу»

27 липня працівники Центру пробації долучилися до толоки, ініційованої громадською організацією «Anomaly» в рамках соціального проекту “Love UA”.

«Зелений челендж» відбувся в мікрорайоні Борщагівка та полягав у зафарбовуванні написів на стінах будинків та парканів, які сприяють рекламі, популяризації і розповсюдженню наркотичних засобів та інших шкідливих звичок.

Акцію підтримали також представники міської адміністрації, поліції, Нацгвардії, навчальних закладів, волонтери, активісти екологічних організацій та просто небайдужі громадяни.

Нажаль, більшість написів, які рекламують наркотичні речовини, розповсюджують підлітки. Де згубні звички – там і злочин, де злочин – там і кара. Розуміючи це, працівники служби пробації не можуть стояти осторонь цієї суспільної проблеми! Це не остання акція в напрямі покращення благоустрою районів столиці, організована громадськими активістами. Вже незабаром працівники пробації долучаться до челенджу у мікрорайоні Троєщина.

Долучайтеся і ви! Одягайте комфортний одяг, можете прихопити з собою рукавички та допоміжні інструменти і приходьте із гарним настроєм!
Інформацію можна отримати тут: https://www.facebook.com/events/355872611753215/