Правникам розповідаємо про основи пробаціїПравникам розповідаємо про основи пробації

Правникам розповідаємо про основи пробації

У черговому номері фахового видання «Слово Національної школи суддів України» опубліковано 2 статті керівництва Державної установи «Центр пробації».
Зазначене видання є загальнодержавним науково-практичним та науково-методичним юридичним журналом, в якому публікуються статті на актуальні теми, пов’язані з юриспруденцією, реалізацією законодавства у різних сферах діяльності тощо.

Цільовою аудиторією журналу є судді та кандидати на посаду судді, працівники органів системи правосуддя, прокуратури, адвокатури, практикуючі юристи, викладачі та студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

Так, у «свіжому» номері журналу у розділі «Провідна стаття номера» Ірина Яковець, перший заступник директора Центру пробації, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, поінформувала читачів про умовно-дострокове звільнення від відбування додаткового покарання суб’єктів пробації: нормативні та прикладні проблеми.

Директор Центру пробації Oleg Yanchuk в цілому розповів про особливості запровадження пробації в Україні, мету діяльності уповноважених органів з питань пробації та їхні функції, види пробації та основні досягнення національної системи пробації. Відповідна стаття керівника Центру пробації із назвою «Становлення і розвиток пробації в Україні: сучасний стан та перспективи» розміщено у розділі «Кримінально-виконавче право».

Інформування правників про завдання, переваги, досягнення та проблемні питання щодо впровадження пробації в Україні є важливою складовою комунікаційної політики в пробації та має сприяти виконанню завдань пробації.