113 працівників органів пробації заохочено з нагоди Дня Конституції України113 працівників органів пробації заохочено з нагоди Дня Конституції України

113 працівників органів пробації заохочено з нагоди Дня Конституції України

Конституція України є Основним Законом, в якому визначено головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека. Конституція України – це головний оберіг нашої державності й демократії, в якому задекларовано ідеали справедливості та рівності, а також утверджено засади державної влади та принципи демократичного розвитку України.

Одним із основних завдань пробації і є підвищення рівня безпеки суспільства шляхом попередження повторної злочинності, що визначає соціальну значущість діяльності понад 3 тисяч працівників апарату Центру пробації та підпорядкованих йому уповноважених органів з питань пробації. При цьому важливим принципом роботи із клієнтами пробації є повага до людини, законність дій, дотримання і сприяння у реалізації їхніх конституційних прав і свобод громадянина України.

Тож з нагоди Дня Конституції України за сумлінне виконання персоналом уповноважених органів пробації службових обов’язків, професіоналізм, досягнення високих показників у службовій діяльності правами директора Державної установи «Центр пробації» оголошено подяку 68-и працівникам органів пробації з усіх областей України. 28 працівників отримали заохочення у вигляді зняття раніше накладеного стягнення. Відповідний наказ за підписом Олега Янчука датовано 19 червня 2019 року.

Окрім того, Міністром юстиції України Павлом Петренком підписано накази (від 18 та 24 червня 2019 р.), відповідно до яких відомчою заохочувальною відзнакою – Подякою міністерства юстиції України, нагороджено:
– Юрія МЕНДЕЛЯ, начальника Токмацького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області;
– Інну ПОГОРЕЛЕНКО, начальника Ізюмського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області;
– Наталію ХІЛЬЧЕНКО, начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області.

14-ьом співробітникам уповноважених органів з питань пробації присвоєно чергові спеціальні звання начальницького складу в порядку заохочення.

Вітаємо усіх нагороджених та бажаємо міцного здоров’я, натхнення, впевненості та цілеспрямованості у досягненні нових успіхів у роботі та житті! Нехай Ваша праця служить добром нашому суспільству і буде на благо розвитку України!