Обговорено заходи реформування системи юстиції щодо неповнолітніхОбговорено заходи реформування системи юстиції щодо неповнолітніх

Сьогодні, 07 травня 2019 року, у Міністерстві юстиції України відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Плану заходів з реалізації стратегії реформування правосуддя для дітей на період до 2023. Центр пробації представляли перший заступник директора Ірина Яковець, заступник директора Олена Суботенко та провідний фахівець сектору ювенальної пробації Олег Садовський.
Під час засідання було презентовано проект Плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року. Усі присутні, уважно ознайомившись зі змістом зазначеного документу, долучились до активного обговорення його пунктів: уточнюючи та конкретизуючи зміст та очікуваний результат кожного з них, учасники внесли свої пропозиції і зауваження, окреслили пріоритетні напрями відповідно до специфіки покладених на них функцій.
На завершення заходу, радник Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх Соломія Старосольська (Solomiya Starosolska) подякувала учасникам за надані пропозиції та плідний дискурс, відзначивши його як один з найбільш насичених за останніх пів року, та висловила намір якнайшвидше розробити остаточну редакцію проекту Плану заходів і вже до середини червня передати його на погодження до Кабінету Міністрів.
Довідково: розробка проекту Плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року спрямована на виконання пункту 2 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1027-р «Про схвалення Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року».
Метою Стратегії є запровадження ефективних механізмів у системі юстиції щодо дітей, спрямованих на посилення відповідальності держави та суспільства за їх розвиток, підвищення рівня соціального та правового захисту, зниження рівня злочинності, а також виправлення та соціальну реабілітацію неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом, та зниження рівня злочинності серед дітей.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]