Вже у 9 областях України мультидисциплінарні команди, до складу яких входять представники уповноважених органів пробації, установ виконання покарань та FREE ZONE, успішно проводять роботу з засудженими, які звільняються.Вже у 9 областях України мультидисциплінарні команди, до складу яких входять представники уповноважених органів пробації, установ виконання покарань та FREE ZONE, успішно проводять роботу з засудженими, які звільняються.

Становлення системи пробації в Україні, вдосконалення системи соціальної підтримки осіб у конфлікті із законом, а також сприяння соціальній адаптації та інтеграції у суспільство звільнених громадян є провідним чинником зниження рівня злочинності у суспільстві. А створення принципово нових підходів до роботи із особами, які скоїли злочин, відбувають кримінальне покарання або готуються до звільнення із місць позбавлення волі є неможливим без активної співпраці органів пробації та громадських організацій.

Місія FREE ZONE свідомо взяла на себе зобов’язання займатися підготовкою засуджених до звільнення, і разом із органами пробації впроваджує нові моделі роботи з засудженими в Україні. Зменшити негативні наслідки покарання та допомогти цим людям ресоціалізуватися – одне з основних завдань нашої спільної діяльності.

Вже у 9 областях України мультидисциплінарні команди, до складу яких входять представники уповноважених органів пробації, установ виконання покарань та FREE ZONE, успішно проводять роботу з засудженими, які звільняються.