ООН закликає убезпечити дітей та молодь від торгівлі людьми.ООН закликає убезпечити дітей та молодь від торгівлі людьми.

24 квітня 2019 року, перший заступник директора ДУ «Центр пробації» Ірина Яковець взяла участь у міжвідомчій зустрічі, присвяченій обговоренню результатів дослідження про обізнаність щодо ризиків торгівлі людьми серед уразливих дітей та молоді в Україні.

Торгівля людьми сьогодні набула жахливого охоплення: сотні тисяч людей у всьому світі стають жертвами торговців-контрабандистів. Згідно з доповіддю ООН, діти складають 30 відсотків усіх постраждалих від рук торговців «живим товаром». Їх продають з метою сексуальної чи трудової експлуатації, для участі в злочинній діяльності, для жебракування або навіть з метою торгівлі органами.

Під час заходу були висвітлені результати досліджень, проведених під егідою Міжнародної організації з міграції, про стан поінформованості українських дітей та молоді про такі загрози. Вельми невтішним є показник, що близько 66 відсотків українських підлітків і молодих людей у ​​віці від 13 до 20 років готові погодитися на ті чи інші пропозиції, у результаті яких вони можуть стати жертвою торгівлі людьми.

Автори нового дослідження уточнюють, що мова йде про підлітків і молодих людей з уразливих категорій населення – з неблагополучних сімей, з числа тих, хто ніде не вчиться і не працює та інші. Значну кількість суб’єктів пробації складають саме такі особи, у зв’язку із чим постає питання активізації діяльності структурних підрозділів Центру пробації з метою попередження зазначеного явища та прищеплення навичок безпечної поведінки в ситуаціях, коли існує ризик опинитися в руках злочинців.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]