Я_розбудовую_пробацію: Тетяна Цунаєва, начальник відділу представництва Каховського місцевого центру БВПДЯ_розбудовую_пробацію: Тетяна Цунаєва, начальник відділу представництва Каховського місцевого центру БВПД

Новотроїцький районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області під час реалізації своїх функцій активно співпрацює з Новотроїцьким бюро безоплатної правової допомоги Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Основними завданнями такої взаємодії є формування правової освіченості клієнтів пробації та забезпечення можливості доступу таких осіб до правового захисту.

Успішна реалізація визначених завдань значною мірою це заслуга начальника відділу представництва Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Цунаєвої.
Тетяна Миколаївна – юрист не просто за освітою, але і за покликанням. З 2003 по 2018 роки перебувала на посаді помічника судді Новотроїцького районного суду Херсонської області, і вже з липня 2018, працюючи на нинішньому місці, має можливість сприяти у вирішенні правових питань осіб, які цього потребують, в тому числі й тих, хто перебуває у конфлікті із законом.

Про особливу увагу до суб’єктів пробації @Тетяна Цунаєва говорить так: «Клієнти пробації повинні отримувати якісні правові консультації і володіти інформацією про механізми захисту своїх прав та їх реалізації на практиці. Можливо, вони і вчинили злочини від незнання законів та відповідальності за їх порушення. Система безоплатної правової допомоги має на меті створення для клієнтів пробації таких умов, коли кожен, хто цього потребує, відповідно до чинного законодавства, отримає у повному обсязі весь спектр необхідних юридичних послуг. Таким чином ми спонукаємо їх до правослухняного життя».

Особливістю такої роботи є індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного конкретного суб’єкта пробації.

Колектив Новотроїцького районного відділу філії Центру пробації в Херсонській області відзначає цінність співпраці із Новотроїцьким бюро безоплатної правової допомоги Каховського місцевого центру у профілактиці повторної злочинності і, зокрема, неабиякому внеску Тетяни Цунаєвої у її реалізацію.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]