У Центрі пробації обговорено подальші кроки міжнародного партнерства з питань реалізації пілотного проекту з розвитку волонтерства в пробаціїУ Центрі пробації обговорено подальші кроки міжнародного партнерства з питань реалізації пілотного проекту з розвитку волонтерства в пробації

Днями відбулась чергова робоча зустріч керівництва Центру пробації з міжнародними експертами проекту ЄС «Pravo-Justice» Кетрін Фуллєр і Валері МакНерні з питань реалізації пілотного проекту з розвитку волонтерства в пробації.
Від Центру пробації у зустрічі взяли участь заступник директора Центру пробації Олена Суботенко, начальник відділу міжнародного співробітництва Владислав Клиша (Влад Клыша), начальник відділу комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності пробації Анна Чабаненко (Анна Трушова (Anna Trushova)) та заступник начальника цього відділу Катерина Денисюк.
В ході зустрічі було узгоджено проект програми семінару щодо співпраці з волонтерами та мотиваційного інтерв’ювання кандидатів у волонтери, що відбудеться 02-03 квітня 2019 року в Івано-Франківську.
Також у ході обговорення представники Центру пробації поінформували міжнародних експертів щодо статистичних показників судової практики призначення покарань та значної долі справ за вчинення майнових злочинів, що обумовлюють потенційну категорію суб’єктів пробації, з якими ймовірно будуть працювати волонтери пробації.
В цілому, пілотним проектом планується охопити два регіони – Дніпропетровщину та Івано-Франківщину, які суттєво відрізняються один від одного як практикою залучення волонтерів в пробації, так і наявністю медіа-ресурсів для висвітлення актуальних питань діяльності органів пробації.
Наостанок сторони узгодили подальші кроки з реалізації спільної комунікаційної стратегії в напрямі інформування громадськості щодо волонтерської діяльності в системі пробації та визначили спільні позиції про переваги залучення волонтерів до роботи з правопорушниками.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, телефон и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении