міжнародна_співпраця_пробаціяміжнародна_співпраця_пробація

У Міністерстві юстиції України відбулася офіційна зустріч заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова з делегацією Глобального інституту розвитку інтелекту (IMEI) (Республіка Корея), під час якої сторони обговорили перспективи співпраці у сфері пробації. Денис Чернишов засвідчив відкритість Міністерства юстиції України щодо розвитку міжнародної співпраці, поінформував членів делегації про основні напрями пенітенціарної реформи та акцентував на її головній меті – підвищенні безпеки суспільства шляхом виправлення і ресоціалізації осіб, які перебувають у конфлікті із законом.

«Цієї мети набагато легше досягти, якщо представники персоналу пенітенціарної системи і, зокрема, пробації будуть не новачками, а адептами в системі реабілітації правопорушників, – зазначив Денис Чернишов. – Система Державної кримінально-виконавчої служби України має у своєму розпорядженні навчальні заклади, де відбувається професійна підготовка усіх категорій персоналу, та до навчальних програм яких можуть впроваджуватися освітні новації».

Директор Державної установи «Центр пробації» Олег Янчук поінформував представників делегації IMEI про основні аспекти розвитку та діяльності пробації в Україні, розробку та впровадження програм пробації, покликаних змінювати асоціальну поведінку правопорушників. Він зауважив про зацікавленість органів пробації у впровадженні інноваційного міжнародного досвіду для збагачення арсеналу ефективних інструментів пробації, спрямованих на соціальну реабілітацію людей, які вчинили правопорушення, розвиток їх позитивного мислення, повагу до законів та попередження нових злочинів. Окремо було наголошено на актуальності навчання персоналу пробації, від професійних якостей якого значною мірою залежить успішність реалізації заходів пробації.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении