У Києві пройшов другий день семінару для керівників філій Центру пробації з усіх регіонів України щодо алгоритмів взаємодії з органами місцевого самоврядування з метою закупівлі соціальних послуг.У Києві пройшов другий день семінару для керівників філій Центру пробації з усіх регіонів України щодо алгоритмів взаємодії з органами місцевого самоврядування з метою закупівлі соціальних послуг.

Захід організований у межах проекту “Світ без тюрем: мобілізація спільноти, усунення правових бар’єрів, захист прав людини в пенітенціарній системі” за підтримки БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ” (FREE ZONE).
Другий день семінару був присвячений питанням взаємодії з неурядовими організаціями для надання соціальних послуг уразливим категоріям засуджених за рахунок коштів місцевих бюджетів, у тому числі на етапі підготовки до звільнення, інформаційного супроводу здійснення пробаційної діяльності, налагодженню комунікацій на національному та регіональному рівнях, проблемним аспектам підготовки до звільнення уразливих категорій засуджених та шляхам їх вирішення.
В рамках семінару відбулася службова нарада з основних напрямів діяльності уповноважених органів пробації.
Зокрема, під час наради детально розглянули питання фінансування, матеріально-технічного забезпечення, організаційно-розпорядчі питання та інше. Заступники директора Центру пробації також коротко зазначили зауваження та чітко визначили завдання за всіма напрямками роботи Центру пробації.
Керівник Центру пробації Олег Янчук (Oleg Yanchuk) зосередив увагу обласних очільників на важливості комунікації з громадськістю, органами місцевої влади та працівниками виправних закладів, а також створення “банку ресурсів” задля успішного вирішення потреб клієнтів пробації та наголосив на необхідності бути «відкритими» до дієвої взаємодії зі всіма партнерами. Він також окреслив проблемні питання, що на даний час потребують додаткового розгляду та вирішення у найближчій перспективі.
Окрім обговорення проблемних питань діяльності системи пробації та зауважень стосовно службової діяльності підрозділів цього дня не обійшлося і без заохочень. Так, за сумлінне ставлення до покладених обов’язків та високі показники у професійній діяльності Євген Скалюн (Евгений Скалюн) та Богдан Ґедзь, керівники філій в Чернігівській та Львівській областях, отримали подяки Міністерства юстиції України.
На завершення зустрічі було здійснено аналіз роботи органів пробації та визначено філії, в яких виявлено проблемні питання чи недоліки у роботі, визначено заходи, які необхідно вжити для поліпшення показників роботи.
Насамкінець Олег Янчук подякував всім за плідну роботу й висловив сподівання, що працівники органів пробації відповідально виконуватимуть завдання, що стоять сьогодні перед Центром пробації.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, костюм

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, люди сидят и костюм

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 15 человек, люди сидят и в помещении