Ефективна кадрова політика – запорука успішності пробаціїЕфективна кадрова політика – запорука успішності пробації

Сьогодні, 21 березня, за участі Директора ДУ «Центр пробації» Олега Янчука відбулось відкриття сесії навчальних семінарів для керівників підрозділів з роботи із персоналом регіональних філій, що реалізується за підтримки проекту ЄС « Pravo-Justice». 
Основними спікерами та тренерами виступили Девід Нотт та Ірина Жаронкіна – міжнародний та національний експерти зазначеного проекту, а також національний експерт з питань кадрової політики – Сергій Синьогуб. Під час семінарів висвітлюватимуться теми підбору та відбору працівників для роботи у підрозділах пробації, а також системи управління ефективністю діяльності працівників пробації.
«Мотивувати співробітників пробації не тільки до якісного виконання поточних завдань, але і до професійного розвитку, систематичного підвищення кваліфікації і найефективнішого використання свого особистісного потенціалу – те, до чого мають прагнути у своїй роботі спеціалісти відділів по роботі з персоналом. Тільки із прогресивним кадровим складом можливо реалізувати ідеї та завдання пробації», – наголосив Олег Янчук під час семінару.
Нагадаємо, що на сьогодні сумісно із експертами розробляється концепція кадрової політики ДУ «Центр пробації», що містить у собі комплекс заходів, спрямованих на вироблення системи підбору, відбору та адаптації персоналу, підтримку організаційного порядку, зміцнення старанності і відповідальності працівників за виконувані обов’язки, зміцнення трудової дисципліни, створення ефективної системи мотивації, розвиток системи навчання та професійного розвитку персоналу, а також формування і зміцнення корпоративної культури.

На данном изображении может находиться: 2 человека

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и часть тела крупным планом