Підвищення кваліфікації персоналу органів пробації – один із пріоритетів NORLAU Проекту Пробації на найближчі кілька місяцівПідвищення кваліфікації персоналу органів пробації – один із пріоритетів NORLAU Проекту Пробації на найближчі кілька місяців

У рамках робочого візиту на Харківщину 06 березня 2019 року відбулася робоча зустріч представників Центру пробації (участь у заході взяли директор Державної установи «Центр пробації» Олег Янчук та його заступник Олена Суботенко, заступник начальника відділу комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності пробації Катерина Денисюк, начальник філії Центру пробації у Харківській області Марина Гричанюк) із керівником NORLAU Проекту Пробації Віллі Гіллом.
Темою зустрічі стало обговорення плану спільних дій на найближчі кілька місяців. З-поміж іншого, значну увагу планується приділити навчанню працівників підрозділів пробації Київської та Харківської областей – пілотних регіонів із впровадження проекту NORLAU «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні».
Зокрема, попередньо заплановано розпочати проведення тренінгів уже в кінці березня. Зазначене навчання передбачає підвищення рівня кваліфікації (отримання нових знань та навиків) працівників органів пробації щодо складання досудової доповіді, проведення оцінки ризику, проведення мотиваційного інтерв’ю та реалізації пенітенціарної пробації.
Під час зустрічі було обговорено можливість залучення до проведення зазначених тренінгів експертів із Латвії, де пробація має тривалу історію та практику застосування інноваційних методів роботи з особами у конфлікті із законом.
У свою чергу, керівник Центру пробації Олег Янчук поінформував Віллі Гілла про запроваджену практику онлайн-навчання персоналу органів пробації на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації працівників ДКВС України, переваги та зміст такої форми підвищення компетентності, а також цільову аудиторію, яку планується передусім охопити таким навчанням.
Окремо також було зазначено, що у подальшому необхідно обговорити зміст та розглянути можливість проведення навчання з метою підвищення рівня професіоналізму для керівного складу уповноважених органів з питань пробації.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении