На Хмельниччині підбито підсумки діяльності уповноважених органів пробаціїНа Хмельниччині підбито підсумки діяльності уповноважених органів пробації

1 березня на базі філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області під головуванням заступника директора Центру пробації Віктора Васюка підбито підсумки діяльності за результатами комплексної перевірки уповноважених органів з питань пробації регіону.
Під час наради був здійснений аналіз результатів перевірок окремих напрямів діяльності підрозділів пробації філії посадовими особами Центру пробації. Філії Центру пробації у Хмельницькій області та керівникам підрозділів пробації наголошено на необхідності покращення якості соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, а також вдосконаленні діяльності у напрямі реалізації пенітенціарної пробації.
Крім того, були заслухані начальники підрозділів пробації, де проводились перевірки. За результатами заслуховувань визначені першочергові заходи з усунення недоліків і зауважень, виявлених перевірками, та встановлені терміни їх виконання.
Не залишилось поза увагою і обговорення наказу Міністерства юстиції України № 272/5 від 29.01.2019 “Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі”.
Цей Порядок визначає організацію здійснення уповноваженим органом з питань пробації наглядових та соціально-виховних заходів до засуджених до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, засуджених, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено більш м’яким покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також організацію роботи уповноваженого органу з питань пробації щодо направлення осіб, засуджених до покарання у виді обмеження волі, до виправних центрів.
Метою наглядових та соціально-виховних заходів є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
На завершення наради, присутнім керівникам уповноважених органів з питань пробації наголошено на необхідності проведення роботи з формування банків ресурсів надавачів послуг, необхідних для ефективного індивідуального планування соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят