Комунікаційна стратегія – важлива складова пілотного проекту з розвитку волонтерства в пробаціїКомунікаційна стратегія – важлива складова пілотного проекту з розвитку волонтерства в пробації

Днями відбулась чергова робоча зустріч міжнародного експерта проекту ЄС «Pravo-Justice» Валері МакНерні та працівників відділу комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності пробації Державної установи “Центр пробації” на чолі з начальником підрозділу Анною Чабаненко (Анна Трушова (Anna Trushova)) щодо впровадження інституту волонтерства у системі пробації України.

В рамках зустрічі було визначено основну цільову аудиторію, яку планується активно залучати до волонтерства в пробації, засоби інформування широкого кола громадсткості про таку діяльність, а також обговорено ключові меседжі та важливі заходи, які доцільно впровадити в рамках реалізації пілотного проекту.
Як було визначено в ході розмови, важливим ресурсом для розвитку волонтерства в пробації України можуть стати студенти вишів та представники громадських і релігійних організацій.
Як зазначила Валері МакНерні, “юність – це ентузіазм, зрілість – це життєвий досвід. Тому тут корисним може бути кожен, хто дійсно прагне допомагати іншим”.
З метою проведення ефективної інформаційної кампанії окремо було обговорено можливість виготовлення та поширення соціальних роликів, а також створення власного медіапродукту про переваги пробації та особливості співпраці органів пробації та волонтерів.
При цьому значну увагу планується приділити розповсюдженню якісної (змістовної і доступної для сприйняття) інформації у соціальних медіа, зокрема на власних веб-платформах Центру пробації.
В цілому, пілотним проектом планується охопити два регіони – Дніпропетровщину та Івано-Франківщину, які суттєво відрізняються один від одного як практикою залучення волонтерів в пробації, так і наявністю медіа-ресурсів для висвітлення актуальних питань діяльності органів пробації.
Наостанок сторони узгодили подальші кроки з реалізації спільної комунікаційної стратегії в напрямі інформування громадськості щодо волонтерської діяльності в системі пробації та визначили спільні позиції про переваги залучення волонтерів до роботи з правопорушниками.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, обувь и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении