Визначено план дій щодо розвитку волонтерства в пробації та співпраці з громадськими організаціямиВизначено план дій щодо розвитку волонтерства в пробації та співпраці з громадськими організаціями

09 січня 2019 року під головуванням першого заступника директора ДУ «Центр пробації» Ірина Яковець відбулась чергова робоча зустріч із міжнародним експертом проекту EU Project “Pravo-Justice” Валері МакНерні, співпраця з якою має сприяти розвитку волонтерства в пробації України та поліпшенню співпраці з громадськими організаціями.

Від Державної установи «Центр пробації» участь у зустрічі також взяли: заступник директора Олена Суботенко, начальник відділу пенітенціарної пробації Андрій Мовчан, начальник відділу міжнародного співробітництва Владислав Клиша, в.о. начальника відділу комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності пробації Катерина Денисюк та фахівець цього ж відділу Аліна Малахова.

Під час зустрічі було обговорено план дій та першочергові заходи щодо реалізації цієї місії. Зокрема, в рамках співпраці планується розробити стратегію розвитку волонтерства в пробації, визначити принципи діяльності волонтера, підбору та навчання таких осіб, критерії моніторингу оцінки ефективності діяльності волонтерів в пробації та Стратегії.

При цьому визначено два пілотні регіони для апробації запропонованих  новацій  – Івано-Франківськ та Дніпро.

Уже найближчим часом Валері МакНерні відвідає зазначені області, де матиме можливість поспілкуватися з працівниками органів пробації та представниками державних і недержавних інституцій для визначення потреб регіону, актуальних питань співпраці та можливих ризиків, що можуть вплинути на реалізацію пілотного проекту.