Березень2020


Керівник Проєкту EU Project “Pravo-Justice” Довидас Віткаускас під час Першого відкритого форуму “Пробація – безпечніше суспільство”: “Що зроблено за 5 років? Зроблено дійсно не мало. По-перше, змінився підхід до самих цілей, для чого існує ця інституція – “пробація”. По-друге, від моніторингу, від спостереження за людиною ми переходимо до спроб змінити людину і це більш комплексна задача, яка потребує більших зусиль”…Керівник Проєкту EU Project “Pravo-Justice” Довидас Віткаускас під час Першого відкритого форуму “Пробація – безпечніше суспільство”: “Що зроблено за 5 років? Зроблено дійсно не мало. По-перше, змінився підхід до самих цілей, для чого існує ця інституція – “пробація”. По-друге, від моніторингу, від спостереження за людиною ми переходимо до спроб змінити людину і це більш комплексна задача, яка потребує більших зусиль”…

Директор Центру пробації Олег Янчук (Oleg Yanchuk) під час Першого відкритого форуму “Пробація – безпечніше суспільство”: “На даний час ми досягли того, що на пробації перебуває більше людей, ніж у в’язницях. Це дуже суттєвий крок, який говорить про те, що ми перебуваємо на правильному шляху.”Директор Центру пробації Олег Янчук (Oleg Yanchuk) під час Першого відкритого форуму “Пробація – безпечніше суспільство”: “На даний час ми досягли того, що на пробації перебуває більше людей, ніж у в’язницях. Це дуже суттєвий крок, який говорить про те, що ми перебуваємо на правильному шляху.”

Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.