Новини


Щороку 7 квітня, починаючи з 1950 року, коли набрав чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у світі відзначається Всесвітній день здоров’я.Щороку 7 квітня, починаючи з 1950 року, коли набрав чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у світі відзначається Всесвітній день здоров’я.

Сьогодні кожен розуміє цінність життя та здоров’я, а також роль медичних працівників у збереженні нашої безпеки та спокою.

Поширення пандемії COVID-19 стало справжнім випробуванням для всього людства, що вимагає переоцінки життєвих цінностей, спонукає до відповідального ставлення до себе та ближніх, диктує нові правила поведінки й вказує нам на високу ціну розплати за неуважне ставлення до свого здоров’я.

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.💪🏋️Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.💪🏋️

Професійні спортсмени або ж просто ті, хто не уявляє свого життя без фізичних вправ та спорту є і в нашому багатотисячному колективі пробаціі. Це й не дивно, адже виключити спорт з нашого життя ми не можемо.…

📣📣📣 До уваги персоналу уповноважених органів пробації!📣📣📣 До уваги персоналу уповноважених органів пробації!

Відповідно до наказу Державної установи «Центр пробації» від 06.03.2020 р. №56/к на посаду заступника директора Центру пробації призначено Кічату Тетяну Іванівну.

Дане призначення обумовлене необхідністю координації процесу ефективного впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, адже це передбачає якісно новий формат роботи та необхідність вдосконалення професійних вмінь працівників системи пробації.

На Миколаївщині ГО «Пенітенціарна ініціатива» «крокує в ногу» із потребами клієнтів пробаціїНа Миколаївщині ГО «Пенітенціарна ініціатива» «крокує в ногу» із потребами клієнтів пробації

Першим етапом плідної співпраці філії Центру пробації в Миколаївській області з громадською організацією «Пенітенціарна ініціатива» ще у 2018 році була реалізація проекту «Заради життя» щодо профілактики та надання комплексної допомоги особам у конфлікті з законом, які хворі на ВІЛ, туберкульоз чи вірусний гепатит С.…

Допомога органів місцевого самоврядування для пробації: від рукавичок до доступу в громадський транспортДопомога органів місцевого самоврядування для пробації: від рукавичок до доступу в громадський транспорт
У боротьбі з коронавірусом, як кажуть, кожна маска чи дезінфектори для рук на вагу здоров’я. В умовах загальнонаціонального карантину такі необхідні засоби захисту у більшості регіонів стали дефіцитом.

‼️До уваги суб’єктів пробації‼️‼️До уваги суб’єктів пробації‼️

 

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:
📍 скасовуються групові заходи;

📍 відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

📍 у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.Волонтерство – добровільна безкорисна суспільно важлива діяльність, а волонтер – це людина, яка готова взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем як окремої особи, так і держави в цілому. І завжди знаходяться люди, які готові працювати на благо інших. Таким прикладом є волонтер Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Ірина Тугаріна.